Arı Sütü, Polen ve Ürünleri Üretimi ” FER BAL ” Melis Arı Çiftliği – Ankara

Arı Sütü, Polen ve Ürünleri Üretimi ” FER BAL ” Melis Arı Çiftliği – Ankara

Kısa Açıklama

   Arı Sütü, Polen ve Ürünleri Firma Adı : FER BAL   Tanıtım : Arı Sütü nedir? Nadir bulunan doğal bir madde olan Arı Sütü , temel besinlerin benzersiz bir bileşimini (glüsidler, lipidler, protidler, amino-asitler, vitaminler ve oligo elementler) içermektedir. Polen Nedir? Bal makineleri olarak yaratılan küçük bal arıları vasıtasıyla bizlere ikram edilen harika besinlerden [...]

Paylaş

Detaylı Tanıtım

 

 Arı Sütü, Polen ve Ürünleri

Firma Adı : FER BAL

 
Tanıtım :

Arı Sütü nedir?

Nadir bulunan doğal bir madde olan Arı Sütü , temel besinlerin benzersiz bir bileşimini (glüsidler, lipidler, protidler, amino-asitler, vitaminler ve oligo elementler) içermektedir.

Polen Nedir?

Bal makineleri olarak yaratılan küçük bal arıları vasıtasıyla bizlere ikram edilen harika besinlerden biri de “polen” dediğimiz çiçek tozlarıdır. Polen;

 

yeryüzünde bulunan binlerce tür çiçeğin cinsiyet hücreleri olup, bitkiler bu tozlar sayesinde nesillerinin devamını sağlarlar. Balarıları da bitkilerin üremesinde aktif rol oynayan taşıyıcılardandır. Bal arıları çiçekli bitkilerden bal özü (nektar) toplarken aynı zamanda çiçek tozlarını, yani polen zerreciklerini de arka bacaklarındaki polen sepetçiklerine doldururlar. Bu tozlar arılar tarafından kovana getirilirken özelbir madde ile yapıştırılarak polen tanecikleri haline getirilir. (her bir polen taneciği yüz bin ila beş milyon adet polen zerreciğinden oluşmuştur.) Petek gözlerine depo edilen zengin vitamin, mineral madde ve protein kaynağı olan bu harika besin ile arılar yavrularını besler. Başka bir deyişle “polen arıların ekmeğidir.”

 

Arı Sütü, Polen ve Yayla Balının sayısız faydasından birarada faydalanabilmeniz , Arı Sütü, Polen ve Kestane Balının sayısız faydasından birarada faydalanabilmeniz için karışımlar hazırlayıp sunuyoruz.

 

   
     
 
Firma Yetkilisi: Selçuk Solmaz
 
Adres :

Mağazalar :

Bülten Sokak 26-B Kavaklıdere / ANKARA

Telefon: + 90 312 468 92 98   Faks: +90 312 428 60 70

Panora İşmerkezi Turan Güneş Bulvarı No:182/28 Çankaya / ANKARA

Telefon: +90 312 491 60 40   Faks: +90 312 491 60 63

 

Fabrika:

Yeşilçam İşyeri Sitesi E Blok No : 120 / 120 – A Şaşmaz / ANKARA

Telefon: + 90 312 278 29 22   Faks: +90 312 278 44 65

 
 

Tüketici Danışma ve Bilgi Hattı :   + 90 312 428 60 70
 
Cep :
Web : www.melisari.com
@mail : bal@melisari.com

 

Yorumlar kapalı.