Şömine Barbekü İmalatı ANGORA ŞÖMİNE BARBEKÜ Ankara

Şömine Barbekü İmalatı ANGORA ŞÖMİNE BARBEKÜ Ankara

Kısa Açıklama

  FİRMA ADI : ANGORA ŞÖMİNE BARBEKÜ FİRMA YETKİLİSİ : BAYRAM KAPLAN TANITIM :  Firmamız Ankara merkezli olup, günümüz teknolojilerinin gelişmesine bağlı olarak ithal döküm hazne sistemleri ile birlikte doğal taş, mermer ve ahşap uygulamalarıyla ateş, ısı ve estetiğin birleştiği ısıtma sistemi normlarıyla sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi kendisine ilke edinmiştir. Sektör faaliyetleri içerisinde hem görsel [...]

Paylaş

Detaylı Tanıtım

 

FİRMA ADI : ANGORA ŞÖMİNE BARBEKÜ

FİRMA YETKİLİSİ : BAYRAM KAPLAN
TANITIM : 

Firmamız Ankara merkezli olup, günümüz teknolojilerinin gelişmesine bağlı olarak ithal döküm hazne sistemleri ile birlikte doğal taş, mermer ve ahşap uygulamalarıyla ateş, ısı ve estetiğin birleştiği ısıtma sistemi normlarıyla sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi kendisine ilke edinmiştir.
Sektör faaliyetleri içerisinde hem görsel hem de işlevsel olarak sizlere hizmet vermekte olan firmamız; gerek, her türlü proje ve tasarım gerekse kendimize ait özgün proje ve tasarımlarıyla her türlü ihtiyaca cevap verebilecek uzman personeliyle ülkemizin her şehrinde günümüz ekonomi gerçeklerine uygun olarak her türlü zevk ve bütçeye hitap etmekle  birlikte müşteri memnuniyetini geniş ürün yelpazesiyle 1992.tarihinden itibaren kazandığımız tecrübe ve birikimlerimizi sizlere paylaşmaktayız.
Firmamız ithal döküm kapalı haznelerinin üretici firma Türkiye ana bayii bağlamında çalışmakta olup, sizlere hazne bazında olabilecek taleplerinizi karşılamaktayız. Firmamız tasarım ve uygulamalarında kullanılan hazneler değişik ebat ve vasıflarda  (düz, prizmatik, bombe ve sağ-sol yan cam) olmakla birlikte 5 yıl garanti kapsamı içerisindedir.
Hâlihazırda veya gelecekte düşünmekte olduğunuz proje –tasarım ve uygulamalarda beraber olabilme dileğiyle…

 

ADRES : şafak mh. 10.sk no:34/A sanayi sitesi gölbaşı Ankara
TEL : 0312 485 13 62
FAX : 0312 485 13 74
CEP : 0544 217 58 58
WEB : www.angorasomine.com

 

@mail :  info@angorasomine.com    -    bayramkablan@hotmail.com

Yorumlar kapalı.