Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Logo; bir şirketin ya da bireysel bir oluşumun imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan bir çalışma çeşididir. Yeni bir işe başlarken, bir ürün ya da hizmet sunmayı hedeflerken, bir şirket kurarken öncelikli ihtiyaç markayı görsel olarak ifade edebilmektir. Çünkü görsellik insan zihninde diğer etkenlere göre daha keskin izler bırakır. Bu anlamda logo tasarımı, şirketlerin hedef kitlelerine kimliklerini yansıtmalarında en önemli araçtır.

Afiş Tasarımı

Afiş; tasarım ve sanatın aynı oranda gözetilerek tasarlandığı, mesaj iletme veya bir ürünü tanıtma amacı taşıyan, iç veya dış mekânda yer alan, grafik üründür. Afişin en baştaki amacı konu veya ürünü tanıtmak, duyuru yapmaktır

Broşür Tasarımı

Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en çok kullanılan basılı materyaldir. Hedef kitlenizin ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünü olan broşür, kalitesiyle de şirketinizin müşterinizin gözündeki izleniminizi belirler.

Tabela Reklamları

Kurumsal firmalar ya da her türlü esnaf için kullanılan reklam tabela ürünleri, firmanın en iyi şekilde kurumsal kimliğini yansıttığı, müşteriler tarafından ayırt edilebilirlik sağlaması açısından önemli olan tüm detayların işlendiği markaların yansıtıldığı reklam çeşitlerinden biridir.

Dijital Baskı

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital Baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir.  PDF’ler veya masaüstü yayın dosyaları gibi dijital dosyalar, kağıda, fotoğraf kağıdına, tuval, kumaş, sentetik, kart stoğu ve diğer alt tabakalara baskı yapmak için doğrudan dijital baskı makinesine gönderilebilir. Dijital baskının avantajlarından biri değişken veri kabiliyetidir. Her parça benzersiz bir koda ihtiyaç duyduğunda dijital baskı tek yoldur.

Araç Kaplama

Aracının özellikle; renginden, görüntüsünden, dizaynından, tasarımından memnun olmayan veya kişisel zevki için yenilik isteyen araç sahiplerinin kaporta üzerine boya işlemi yaptırmadan tamamen folyo ile kaporta sacının kaplanma (renk değişim) işlemine Araç Kaplama denir. Günümüzde gazete, televizyon, radyo, internet reklamları dışında Açıkhava reklamcılığı yeri tartışılmaz bir hal almış olup araç giydirme gezgin reklam olması ve ucuz maliyeti nedeniyle en çok tercih edilen reklam çeşitlerinden biri olmuştur. Küçük, orta ve büyük ölçekli tüm firmaların tanıtımı ve yeni ürün tanıtımında en çok tercih ettiği yöntemdir.

Arabic   English  German  Turkish