Sosyal Medya

İçerik Yönetimi

Bilgisayar bilimleri açısından içerik yönetimi içeriğin yaşam devri (İngilizce content life cycle) ile ilgili eylem, işlem ve araçların tümüdür. Bu bağlamda içerik sayısal ortama geçirilmiş ya da geçirilmesi mümkün, yapısal olan (ör.: Düz metin, veritabanı girdileri) veya yapısal olmayan (örnek: Metin işleme belgeleri, resim, film, ses kaydı, faks vb.) ortamlarda varolan bilgilerdir. Gündelik kullanımda ise içerik kelimesi bilgi, belge, veri, enformasyon kelimeleri ile benzer anlamları ifade eder. İçerik yönetimini modelleyen bilgisayar yazılımlarına İçerik Yönetim Sistemi (İYS) adı verilir.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar, dünya çapında iOS ve Android işletim sistemi kullanarak yapılır. Planladığınız ve tasarladığınız her proje için mobil uygulama geliştirme yapmanız mümkün.Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların kullanımı ve popülerliği her geçen gün artmaya devam edecektir. Bu nedenle, web siteniz üzerinden kullanıcılara sunmuş olduğunuz hizmetlerin, mobil cihazlar için de uygulamalar vasıtası ile kullanıcılara sunulması gerekir

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı nedir; kurum ve kuruluşların, firmaların, şirketlerin ve kişilerin belirledikleri hedef kitlelerindeki kişilere farklı sosyal medya platformlarında, kendilerini ifade edebilmelerini, marka bilinirliğini arttırabilmelerini, ürün veya hizmetlerini satabilmelerini ve kurumsal bir kimlik oluşturabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş hizmet dalına sosyal medya danışmanlığı denir.


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik markanızı müşterilerinize, tedarikçilerinize, çalışanlarınıza görsellikle nasıl yansıttığınızdır. Dışarıdan bakıldığında ilk görülen yüzünüzdür. Markanızın görsel dışa aktarımıdır. Kurumsal kimliğin asıl sebebi firmaya kurumsal hava kazandırmak olsa da altında birçok etken mevcuttur. Kurumsal kimliğin yapı taşı olan logo olmazsa olmazdır. Logo tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır.

Arabic   English  German  Turkish